Köp Goodnight Universe PC
Var man köper
-
Goodnight Universe (Steam Account)
Difmark4âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard
113.87 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe
YUPLAY4.7âąAktivera pĂ„: Ej angivetâąStandard
117.84 kr Se erbjudande-45% 216.35 kr -
Goodnight Universe (PC) - Steam Key - GLOBAL
G2A.COM4âąAktivera pĂ„: Ej angivetâąStandard149.65 kr Se erbjudande-9% 166.20 kr -
Goodnight Universe (PC) - Steam Key - GLOBAL
G2A.COM4âąAktivera pĂ„: Ej angivetâąStandard151.43 kr Se erbjudande-9% 168.18 kr -
Goodnight Universe
Gamesplanet4.7âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard178.29 kr Se erbjudande-10% 198.11 kr -
Goodnight Universe
WinGameStore4.8âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard
189.19 kr Se erbjudande-4% 198.11 kr -
Goodnight Universe
Aktivera pĂ„: SteamâąStandard198.11 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe
Green Man Gaming4.7âąAktivera pĂ„: Ej angivetâąStandard198.11 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe
GameBillet4.9âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard
198.11 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe
Fanatical4.6âąAktivera pĂ„: Ej angivetâąStandard198.11 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe Steam CD Key
K4G3.8âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard212.09 kr Se erbjudande -
Goodnight Universe (PC Steam Key / Global)
Gamers Outlet4.7âąAktivera pĂ„: SteamâąStandard
228.04 kr Se erbjudande
Om Goodnight Universe
Specifikationer
- EnspelarlÀge
- Xbox Series X|S
- Nintendo Switch 2
- Windows
- PlayStation 5
- Nintendo Switch
Systemkrav
Windows
Minimum
- OS *: Windows 7 64-bit and above
- Processor: AMD Athlon X4 880K 4Ghz or Intel Pentium G4500 3.5Ghz
- Minne: 8 GB RAM
- Grafik: Intel HD Graphics 520 or AMD Radeon Vega Integrated Graphics
- Lagringsutrymme: 5 GB ledigt utrymme
Rekommenderat
- Operativsystem: Windows 10 64-bit
- Processor: AMD Ryzen 1500X 3.5Ghz or equivalent
- Minne: 8 GB RAM
- Grafik: AMD RX 480, NVIDIA GTX 970, 4 GB of Video Memory and above
- Lagringsutrymme: 5 GB ledigt utrymme
Liknande spel
Prishistorik
Vanliga frÄgor om Goodnight Universe
Vad Àr det lÀgsta priset för en Steam-nyckel till Goodnight Universe?
Den billigaste inlösningsbara Steam-nyckel som finns listad kostar just nu 178.29 kr hos Gamesplanet. Det billigaste kontoerbjudandet kostar 113.87 kr hos Difmark. Kontoerbjudanden ger inloggningsuppgifter i stÀllet för en nyckel som du löser in pÄ ditt eget konto. Priserna kontrollerades senast 23 oktober 2026.
Visa nyckelerbjudandenVad Àr skillnaden mellan nyckel- och kontoerbjudanden för Goodnight Universe?
Gamescade listar just nu 11 inlösningsbara nycklar och 1 kontoerbjudande. En nyckel löses in pÄ ditt eget konto, medan ett kontoerbjudande ger Ätkomst till ett separat konto som innehÄller spelet.
Visa nyckelerbjudandenVilka Àr PC-systemkraven för Goodnight Universe?
Minimikraven för PC-versionen av Goodnight Universe omfattar en AMD Athlon X4 880K 4Ghz or Intel Pentium G4500 3.5Ghz-processor, 8 GB RAM, en GPU med Intel HD Graphics 520 or AMD Radeon Vega Integrated Graphics och 5 GB ledigt lagringsutrymme. Se de fullstÀndiga kraven nedan.
Vilket Àr lanseringsdatumet för Goodnight Universe?
Goodnight Universe slÀpptes 11 november 2025.
Ăr Goodnight Universe ett enspelar-, flerspelar- eller samarbetsspel?
Goodnight Universe Àr listat som ett enspelarspel. Inga flerspelar- eller samarbetslÀgen finns listade just nu.
Var kan erbjudanden för Goodnight Universe aktiveras?
Aktuella nyckelerbjudanden för Goodnight Universe kan aktiveras pÄ Steam. Kontrollera regionsbegrÀnsningar pÄ ÄterförsÀljarens sida innan du köper.
Vilka plattformar har aktiva erbjudanden för Goodnight Universe?
Gamescade listar just nu aktiva erbjudanden för Goodnight Universe pÄ PC, PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch och Nintendo Switch 2.
Logga in för att fÄ e-postaviseringar nÀr du bevakar priser