Cumpără Nation Red PC
Platformă:
Alege platforma:
De unde cumperi?
-
Nation Red
Activare pe: Steam•Standard4.63 lei Vezi oferta-66% 13.71 lei -
Nation Red Steam CD Key
Kinguin4.6•Activare pe: Nespecificat•Standard6.05 lei Vezi oferta -
Nation Red
Fanatical4.6•Activare pe: Nespecificat•Standard9.13 lei Vezi oferta -
Nation Red Steam Gift GLOBAL
G2A.COM4•Activare pe: Steam•Standard10.04 lei Vezi oferta-9% 11.14 lei -
Nation Red (PC) Steam Gift - GLOBAL
Gameseal4.4•Activare pe: Steam•Standard
14.22 lei Vezi oferta -
Nation Red Steam Gift
Kinguin4.6•Activare pe: Steam•Standard14.49 lei Vezi oferta -
Nation Red Steam Gift GLOBAL
G2A.COM4•Activare pe: Steam•Standard19.17 lei Vezi oferta-9% 21.23 lei -
Nation Red (PC)
Difmark4•Activare pe: Nespecificat•Standard
23.48 lei Vezi oferta
Despre Nation Red
Specificații joc
- Single player
- Multiplayer
- Co-operative
- Linux
- Windows
- Mac
Cerințe de sistem
Windows
Minime
- OS *: Windows® XP, Vista™, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Procesor: Intel / AMD CPU
- Memorie: 256MB RAM
- Placă video:Graphics with shader model 2.0 or better
- DirectX®: DirectX® 9.0c
- Hard Drive: 500MB of uncompressed Hard Drive Space
- Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
Recomandate
- OS *: Windows® XP SP2, Vista™ SP1, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Procesor: Intel Core2 Duo / Core2 Quad, i3, i5, i7 or AMD Phenom CPU
- Memorie: 1GB RAM
- Placă video: NVIDIA 8800GT / ATI 3850 512MB or better with latest manufacturer drivers
- DirectX®: DirectX® 9.0c
- Hard Drive: 500MB of uncompressed Hard Drive Space
- Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
macOS
Minime
- Sistem de operare: OS X Snow Leopard 10.6.3, or later.
- Procesor: Intel Mac
- Placă video: Nvidia or ATI GPU recommended
Recomandate
- Sistem de operare: OS X Snow Leopard 10.6.3, or later.
- Procesor: Intel Mac
- Placă video: Nvidia or ATI GPU recommended
Linux
Minime
- Sistem de operare:Ubuntu 12.04 LTS, fully updated
- Procesor: 2.4 GHZ or Equivalent
- Memorie: 2 GB RAM
- Placă video: Nvidia, ATI, or Intel GPU with hardware-accelerated drivers
Recomandate
- Sistem de operare:Ubuntu 12.04 LTS, fully updated
- Procesor: 2.4 GHZ or Equivalent
- Memorie: 4 GB RAM
- Placă video: Nvidia, ATI, or Intel GPU with hardware-accelerated drivers
Jocuri similare
Istoricul prețurilor
Întrebări frecvente despre Nation Red
Care este cel mai mic preț pentru o cheie Steam de Nation Red?
Cea mai ieftină cheie Steam activabilă disponibilă acum costă 4.63 lei la Steam. Prețurile au fost verificate ultima dată pe 23 septembrie 2026.
Vezi ofertele de cheiCare este diferența dintre ofertele de chei și cele de conturi pentru Nation Red?
Gamescade afișează momentan 8 chei activabile și nicio ofertă de cont. O cheie se activează pe propriul cont, iar o ofertă de cont oferă acces la un cont separat care conține jocul.
Vezi ofertele de cheiCare sunt cerințele de sistem PC pentru Nation Red?
Cerințele minime PC pentru Nation Red includ un procesor Intel / AMD CPU, 256MB RAM și un GPU cu Graphics with shader model 2.0 or better. Consultă cerințele complete mai jos.
Care este data lansării pentru Nation Red?
Nation Red a fost lansat pe 3 septembrie 2009.
Nation Red este pentru un singur jucător, multiplayer sau cooperativ?
Nation Red acceptă următoarele moduri: Single player, Multiplayer și Co-operative.
Unde pot fi activate ofertele pentru Nation Red?
Ofertele actuale pentru o cheie Nation Red pot fi activate pe Steam. Verifică restricțiile regionale pe pagina comerciantului înainte de cumpărare.
Ce platforme au oferte active pentru Nation Red?
Gamescade afișează momentan oferte active pentru Nation Red pe PC.
Cât durează să termini Nation Red?
O parcurgere obișnuită durează aproximativ 12 ore.
Conectează-te pentru a primi alerte prin e-mail când urmărești prețurile
PC
Versiune