Cumpără Murder In Tehran's Alleys 1933 PC
Platformă:
Alege platforma:
De unde cumperi?
-
Murder In Tehran's Alleys 1933
YUPLAY4.7•Activare pe: Nespecificat•Standard
8.67 lei Vezi oferta-83% 52.51 lei -
Murder In Tehran's Alleys 1933 Steam CD Key
Kinguin4.6•Activare pe: Nespecificat•Standard9.13 lei Vezi oferta -
Murder In Tehrans Alleys 1933 (PC)
Difmark4•Activare pe: Nespecificat•Standard
9.31 lei Vezi oferta -
Murder In Tehran's Alleys 1933 Steam CD Key
K4G3.8•Activare pe: Steam•Standard14.63 lei Vezi oferta -
Murder In Tehran's Alleys 1933
Fanatical4.6•Activare pe: Nespecificat•Standard36.19 lei Vezi oferta-21% 45.82 lei -
Murder In Tehran's Alleys 1933
Activare pe: Steam•Standard45.82 lei Vezi oferta -
Murder In Tehran's Alleys 1933
Green Man Gaming4.7•Activare pe: Nespecificat•Standard45.82 lei Vezi oferta
Despre Murder In Tehran's Alleys 1933
Specificații joc
- Single player
- Windows
Cerințe de sistem
Windows
Minime
- OS *: Windows Xp/7/8.1/10
- Procesor: 2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core)
- Memorie: 3 GB RAM
- Placă video: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, or equivalent card with at least 512 MB VRAM
- DirectX: Version 9.0c
- Spațiu de stocare: 2 GB spațiu disponibil
- Placă de sunet: DirectX® 9 compatible sound card
- Note suplimentare: Mouse and keyboard
Jocuri similare
Istoricul prețurilor
Întrebări frecvente despre Murder In Tehran's Alleys 1933
Care este cel mai mic preț pentru o cheie Steam de Murder In Tehran's Alleys 1933?
Cea mai ieftină cheie Steam activabilă disponibilă acum costă 14.63 lei la K4G. Prețurile au fost verificate ultima dată pe 23 septembrie 2026.
Vezi ofertele de cheiCare este diferența dintre ofertele de chei și cele de conturi pentru Murder In Tehran's Alleys 1933?
Gamescade afișează momentan 7 chei activabile și nicio ofertă de cont. O cheie se activează pe propriul cont, iar o ofertă de cont oferă acces la un cont separat care conține jocul.
Vezi ofertele de cheiCare sunt cerințele de sistem PC pentru Murder In Tehran's Alleys 1933?
Cerințele minime PC pentru Murder In Tehran's Alleys 1933 includ un procesor 2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core), 3 GB RAM, un GPU cu NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, or equivalent card with at least 512 MB VRAM și 2 GB spațiu de stocare disponibil. Consultă cerințele complete mai jos.
Care este data lansării pentru Murder In Tehran's Alleys 1933?
Murder In Tehran's Alleys 1933 a fost lansat pe 2 septembrie 2013.
Murder In Tehran's Alleys 1933 este pentru un singur jucător, multiplayer sau cooperativ?
Murder In Tehran's Alleys 1933 este listat ca joc pentru un singur jucător. Momentan nu sunt listate moduri multiplayer sau cooperative.
Unde pot fi activate ofertele pentru Murder In Tehran's Alleys 1933?
Ofertele actuale pentru o cheie Murder In Tehran's Alleys 1933 pot fi activate pe Steam. Verifică restricțiile regionale pe pagina comerciantului înainte de cumpărare.
Ce platforme au oferte active pentru Murder In Tehran's Alleys 1933?
Gamescade afișează momentan oferte active pentru Murder In Tehran's Alleys 1933 pe PC.
Conectează-te pentru a primi alerte prin e-mail când urmărești prețurile
PC
Versiune