Kup Nation Red PC
Platforma:
Wybierz platformę:
Gdzie kupić?
-
Nation Red
Aktywacja na: Steam•Standardowa3.83 zł Sprawdź-66% 11.34 zł -
Nation Red Steam CD Key
Kinguin4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa5.00 zł Sprawdź -
Nation Red
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa7.54 zł Sprawdź -
Nation Red Steam Gift GLOBAL
G2A.COM4•Aktywacja na: Steam•Standardowa8.30 zł Sprawdź-9% 9.21 zł -
Nation Red (PC) Steam Gift - GLOBAL
Gameseal4.4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
11.75 zł Sprawdź -
Nation Red Steam Gift
Kinguin4.6•Aktywacja na: Steam•Standardowa11.98 zł Sprawdź -
Nation Red Steam Gift GLOBAL
G2A.COM4•Aktywacja na: Steam•Standardowa15.85 zł Sprawdź-9% 17.55 zł -
Nation Red (PC)
Difmark4•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa
19.41 zł Sprawdź
O Nation Red
Specyfikacja gry
- Tryb jednoosobowy
- Tryb wieloosobowy
- Co-operative
- Linux
- Windows
- Mac
Wymagania systemowe
Windows
Minimalne
- OS *: Windows® XP, Vista™, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Procesor: Intel / AMD CPU
- Pamięć: 256MB RAM
- Karta graficzna:Graphics with shader model 2.0 or better
- DirectX®: DirectX® 9.0c
- Hard Drive: 500MB of uncompressed Hard Drive Space
- Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
Zalecane
- OS *: Windows® XP SP2, Vista™ SP1, Windows 7, Windows 8, Windows 10
- Procesor: Intel Core2 Duo / Core2 Quad, i3, i5, i7 or AMD Phenom CPU
- Pamięć: 1GB RAM
- Karta graficzna: NVIDIA 8800GT / ATI 3850 512MB or better with latest manufacturer drivers
- DirectX®: DirectX® 9.0c
- Hard Drive: 500MB of uncompressed Hard Drive Space
- Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
macOS
Minimalne
- System operacyjny: OS X Snow Leopard 10.6.3, or later.
- Procesor: Intel Mac
- Karta graficzna: Nvidia or ATI GPU recommended
Zalecane
- System operacyjny: OS X Snow Leopard 10.6.3, or later.
- Procesor: Intel Mac
- Karta graficzna: Nvidia or ATI GPU recommended
Linux
Minimalne
- System operacyjny:Ubuntu 12.04 LTS, fully updated
- Procesor: 2.4 GHZ or Equivalent
- Pamięć: 2 GB RAM
- Karta graficzna: Nvidia, ATI, or Intel GPU with hardware-accelerated drivers
Zalecane
- System operacyjny:Ubuntu 12.04 LTS, fully updated
- Procesor: 2.4 GHZ or Equivalent
- Pamięć: 4 GB RAM
- Karta graficzna: Nvidia, ATI, or Intel GPU with hardware-accelerated drivers
Podobne gry
Historia cen
Najczęściej zadawane pytania o Nation Red
Jaka jest najniższa cena za klucz Steam do Nation Red?
Najtańszy dostępny obecnie klucz Steam kosztuje 3.83 zł w Steam. Ceny ostatnio sprawdzono 23 września 2026.
Zobacz oferty kluczyCzym różnią się oferty kluczy i kont do Nation Red?
Gamescade pokazuje obecnie 8 kluczy do aktywacji i brak ofert kont. Klucz aktywujesz na własnym koncie, a oferta konta zapewnia dostęp do oddzielnego konta zawierającego grę.
Zobacz oferty kluczyJakie są wymagania systemowe Nation Red na PC?
Minimalne wymagania Nation Red na PC obejmują procesor Intel / AMD CPU, 256MB pamięci RAM i kartę graficzną z Graphics with shader model 2.0 or better. Pełne wymagania znajdziesz poniżej.
Kiedy wydano Nation Red?
Nation Red wydano 3 września 2009.
Czy Nation Red jest grą jednoosobową, wieloosobową czy kooperacyjną?
Nation Red obsługuje następujące tryby: Tryb jednoosobowy, Tryb wieloosobowy i Co-operative.
Gdzie można aktywować oferty Nation Red?
Aktualną ofertę klucza do Nation Red można aktywować na Steam. Przed zakupem sprawdź ograniczenia regionalne na stronie sprzedawcy.
Na jakich platformach są aktywne oferty Nation Red?
Gamescade pokazuje obecnie aktywne oferty Nation Red na PC.
Ile czasu zajmuje ukończenie Nation Red?
Typowe przejście gry zajmuje około 12 godzin.
Zaloguj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o śledzonych cenach
PC
Wersja