Kup Super Neptunia RPG PC
Platforma:
Platforma:
Gdzie kupić?
-
Super Neptunia RPG - [Foreign Series] Equipment Set DLC
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Foreign Series] Equipment Set
Green Man Gaming4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Cosplay Series] Equipment Set DLC
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Enchanted Series] Equipment Set
Green Man Gaming4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Cosplay Series] Equipment Set
IndieGala4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Foreign Series] Equipment Set
IndieGala4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Traditional Series] Equipment Set
IndieGala4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Enchanted Series] Equipment Set
IndieGala4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Cosplay Series] Equipment Set
Green Man Gaming4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Traditional Series] Equipment Set DLC
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG - [Enchanted Series] Equipment Set DLC
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG [Traditional Series] Equipment Set
Green Man Gaming4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa3.86 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
YUPLAY4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa
8.70 zł Sprawdź-94% 148.39 zł -
Super Neptunia RPG (PC)
Difmark4•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa
8.85 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG Steam CD Key
K4G3.8•Aktywacja na: Steam•Standardowa9.28 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG (PC) Steam Key - GLOBAL
Gameseal4.4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
9.40 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG (PC) Steam Key - ROW
Gameseal4.4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
10.65 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG Steam CD Key
Kinguin4.6•Aktywacja na: Steam•Standardowa11.04 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
Gamesplanet4.7•Aktywacja na: Steam•Standardowa28.55 zł Sprawdź-70% 97.46 zł -
Super Neptunia RPG
Fanatical4.6•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa116.96 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
Aktywacja na: Steam•Standardowa116.96 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
WinGameStore4.8•Aktywacja na: Steam•Standardowa
116.96 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
IndieGala4•Aktywacja na: Steam•Standardowa
116.96 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
Green Man Gaming4.7•Aktywacja na: Nie podano•Standardowa116.96 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
GamersGate3.9•Aktywacja na: Steam•Standardowa155.95 zł Sprawdź -
Super Neptunia RPG
GameBillet4.9•Aktywacja na: Steam•Standardowa
165.70 zł Sprawdź
Seria Hyperdimension Neptunia
O Super Neptunia RPG
Story
The self-proclaimed hero, Neptune, awakes in a familiar world, but has no recollection of anything other than her name. With the help of a mysterious girl named Chrome, as well as three other familiar faces beloved in the Neptunia™ series, Neptune embarks on a journey through the mysterious dimension to try to regain her memory.
Little do they know, the world they inhabit is under attack by an enemy who wants to take civilization back to the time where 2D reigns supreme.
Can Neptune and her friends save the world and 3D games as we know it, or will they be flattened into two dimensions forever?
Key Features
New Me in 2D – Your favorite Goddesses jump from three dimensions to two! Artisan Studios and Compile Heart proudly present new, vibrant backgrounds and newly developed 2D animations hand drawn in this action-inspired side-scrolling RPG! With Artisan Studios and Tsunako collaborating to create new background and character art, fans and newcomers alike can see Gamindustri in a new 2D perspective.Where You Lead, I Will Follow – With four Goddesses to rotate on-the-fly during battle, players can change their formation type and unleash devasting attack combos. Depending on which Goddess is leading the pack, players can strategize attacks from four different formations: Strike, Magic, Support and Heal!
Goddess ‘bout to Break! – Strut your stuff and dish out your special Break Attack to ensure victory! Armed with their classic ability to transform, the Goddesses gain additional stat bonuses that enhance their attacks and lay waste to any enemy!
Put a +2 Str Ring On It – Strengthen your Goddesses by utilizing Skills and Abilities that can be unlocked with weapons, armor, or accessories! Strategically assign Skills and rearrange your abilities for each battle.
Disclaimer: Setting the “A” button as “Return” and the “B” button as “Enter” can be achieved either by setting the Steam language to Japanese or Chinese or through manually remapping the buttons on the Button Config menu during gameplay.
Specyfikacja gry
- Tryb jednoosobowy
- PlayStation 4
- Windows
- Nintendo Switch
Wymagania systemowe
Windows
Minimalne
- Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
- OS *: Windows 7, 32bit, 64bit (DirectX 12 equivalent)
- Procesor: Intel i5 2.3GHz or AMD A9 2.9GHz equivalent
- Pamięć: 4 GB RAM
- Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1GB VRAM 5000
- Miejsce na dysku: 5 GB dostępnego miejsca
- Karta dźwiękowa: DirectSound (DirectX) compatible sound card
Zalecane
- Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
- System operacyjny: Windows 10 64bit (DirectX 12 equivalent)
- Procesor: Intel i5 3.3GHz or AMD FX-8350 4.0GHz equivalent
- Pamięć: 8 GB RAM
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960、ATI Mobility Radeon R9 290
- Miejsce na dysku: 5 GB dostępnego miejsca
- Karta dźwiękowa: DirectSound (DirectX) compatible sound card
Podobne gry
Historia cen
Najczęściej zadawane pytania o Super Neptunia RPG
Jaka jest najniższa cena za klucz Steam do Super Neptunia RPG?
Najtańszy dostępny obecnie klucz Steam kosztuje 3.86 zł w IndieGala. Ceny ostatnio sprawdzono 24 października 2026.
Zobacz oferty kluczyCzym różnią się oferty kluczy i kont do Super Neptunia RPG?
Gamescade pokazuje obecnie 26 kluczy do aktywacji i brak ofert kont. Klucz aktywujesz na własnym koncie, a oferta konta zapewnia dostęp do oddzielnego konta zawierającego grę.
Zobacz oferty kluczyJakie są wymagania systemowe Super Neptunia RPG na PC?
Minimalne wymagania Super Neptunia RPG na PC obejmują procesor Intel i5 2.3GHz or AMD A9 2.9GHz equivalent, 4 GB pamięci RAM, kartę graficzną z ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1GB VRAM 5000 i 5 GB wolnego miejsca na dysku. Pełne wymagania znajdziesz poniżej.
Kiedy wydano Super Neptunia RPG?
Super Neptunia RPG wydano 20 grudnia 2018.
Czy Super Neptunia RPG jest grą jednoosobową, wieloosobową czy kooperacyjną?
Super Neptunia RPG jest grą jednoosobową. Obecnie nie podano trybu wieloosobowego ani kooperacyjnego.
Gdzie można aktywować oferty Super Neptunia RPG?
Aktualną ofertę klucza do Super Neptunia RPG można aktywować na Steam. Przed zakupem sprawdź ograniczenia regionalne na stronie sprzedawcy.
Jakie inne gry należą do serii Hyperdimension Neptunia?
Gamescade pokazuje te powiązane gry z serii Hyperdimension Neptunia:
Na jakich platformach są aktywne oferty Super Neptunia RPG?
Gamescade pokazuje obecnie aktywne oferty Super Neptunia RPG na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch.
Zaloguj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o śledzonych cenach